Hledáte pro vaše textilní produkty vhodný materiál, který by měl nízké dopady na planetu? V Nilmore® zvládneme vše od bytového textilu až po technické textilie a vystavíme vám certifikát o tom, kolik emisí jste díky cirkulárnímu textilu ušetřili. Poradíme s výběrem správného materiálu, doladíme všechny doplňky, produkt vyrobíme a přidáme logo vaší společnosti nebo na něj natiskneme případně vyšijeme cokoliv budete chtít.

V Nilmore® uděláme váš textil cirkulární!

textil

_proč aplikovat cirkulární textil?

Vyrábíme 100% cirkulární textil, který má díky cirkularitě nejnižší environmentální dopady na planetu. Jak cirkularita funguje? Až vám textilní produkt doslouží, tak nám ho vrátíte, my jej plně recyklujeme a vyrobíme z něj textil nový. Nevzniká tak odpad, šetříme vstupní suroviny a v rámci výrobní a odpadní fáze náš cirkulární textil dosahuje až o 75 % nižší uhlíkové stopy v porovnání s polyesterem a až o 98 % menší potřeby vody v porovnání s bavlnou. Zlepšete díky cirkulárnímu textilu společenskou odpovědnost vaši firmy, vyhovte Zelené dohodě a úspěšně plňte Cíle udržitelného rozvoje.

Děláme váš textil cirkulární.

_kdo náš cirkulární textil aplikoval?

Kofola

Pro Kofolu vyvíjíme cirkulární textil pro aplikaci na slunečníky, které se klasicky velmi rychle opotřebovávají a ničí. Ročně je potřeba vyměnit stovky kusů za nové a ty staré skončí na skládce. Díky našemu cirkulárnímu textilu staré slunečníky svezeme, recyklujeme a dodáme nové.

Velux

Velux chtěl udělat cirkulární své rolety a žaluzie, tak jsme se společně pustili do jejich vývoje. Staré nebo poškozené rolety už tak nebudou končit na skládce ani ve spalovnách.

Stella Ateliers

Pro Stellu Ateliers jsme vyrobili povlečení z našich cirkulárních materiálů.

 

Aplikujte cirkulární textil i ve vaší firmě!

Zavolejte nám +420 735 85 85 85, napište email na info@nilmore.com nebo využijte kontaktní formulář níže a vymyslíme, jak spojit síly.