Už naše oblečení nechcete? Je obnošené, natrhli jste si ho při přelézání plotu, nebo jednoduše vyšlo z módy? Vrátit nám ho k recyklaci můžete na jednom z našich Nilmore® Circular Pointů (sběrná místa po celé ČR a Slovensku), zdarma Zásilkovnou nebo v našem showroomu. Pak už jen počkat na vaši odměnu. Za každý vrácený kousek obdržíte 100 Kč na další nákup. V případě, že jste zakoupili produkt od jednoho z našich partnerů pokračujte zde.
Nilmore Circular Point

Co je to Nilmore® Circular Point a kde ho najdu?

Nilmore® Circular Pointy jsou sběrná místa, kam můžete naše oblečení pohodlně zanést k recyklaci a my se postaráme o zbytek. Stačí když oblečení, které chcete vrátit, vyperete, odnesete na vybrané místo a paní prodavačce odevzdáte tento vyplněný formulář.

Po odevzdání vám do několika dní zašleme vaši stovku na další nákup. Nilmore® Circular Pointy aktuálně najdete v 10 městech a tuto síť neustále rozšiřujeme. Viz mapka níže.

Upozornění: Nilmore® Circular Pointy slouží pouze k vrácení použitého oblečení k recyklaci, nikoli k jeho výměnám, reklamacím, vratkám apod. K tomu případně využijte náš showroom či bezplatné zaslání Zásilkovnou na naši adresu.

Který Nilmore® Circular Point mám nejblíž?

Vrácení cirkulárního oblečení poštou

Nemám žádný Nilmore® Circular Point poblíž, co teď?

Pokud jsou od Vás zatím všechny naše Nilmore® Circular Pointy příliš daleko, můžete nám oblečení k recyklaci zaslat zdarma Zásilkovnou.

Jak postupovat:

    • Vyplňte tento formulář, na základě kterého obdržíte na email kód, díky kterému máte poštovné skrze Zásilkovnu zdarma.
    • Vyprané oblečení zabalte a do balíčku přiložte své kontaktní údaje s emailem, který jste vyplnili ve formuláři.
    • Najděte si nejbližší místo Zásilkovny, kde je možné odeslat balíček, zde Váš balík odneste a nahlaste obsluze unikátní kód, který jste obdrželi po odeslání formuláře emailem. 

Jakmile se k nám oblečení dostane, obdržíte na vyplněný email 100 Kč na další nákup u nás.