Na své cestě nejsme sami. Za podporu a kroky, které děláme, z velké části vděčíme našim partnerům, které Vám touto cestou chceme představit. Jedná se o společnosti a jednotlivce z různých odvětví. To, co nás spojuje, je chuť měnit svět oblečení_m.

Vysoké učení technické v Brně

S Vysokým učením v Brně spolupracujeme na vývoji recyklační technologie.

Technická univerzita v Liberci

Technická univerzita v Liberci nám pomáhá s vývojem cPLA látek, jejich testování a vylepšování.

 

Frusack

Frusack je společnost zaměřující se na opakovaně použitelné sáčky na potraviny z PLA. Pracujeme na tom, abychom naši recyklační technologii mohli použít pro produkty Frusacku a eliminovali tak odpad.

Green Light

Green Light je jeden z nejkvalitnějších akceleračních programů v České republice, který organizuje Centrum podpory inovací Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. V osmém ročníku tohoto programu se nám podařilo uspět a vybojovali jsme 1. místo v konkurenci 71 projektů.

Nápad roku

Nápad roku je soutěž pro startupy v Čechách a na Slovensku. V jejím 14. ročníku se nám podařilo dostat mezi nejlepších 12 projektů z celkových 142 přihlášených.

POHO 2030

Projekt POHO2030 shromáždil několik udržitelných firem z celého Moravskoslezského kraje a společně se budeme snažit napravit zdejší krajinu značně ovlivněnou těžbou uhlí. Přivedeme tady opět život a vytvoříme zde kulturní a společenské centrum fungující v souladu s principy cirkulární ekonomiky.

Slou Days

Slou Days je jeden z největších festivalů udržitelné módy u nás. V roce 2021 se nám zde podařilo získat cenu S Brand za udržitelnou značku roku.

IKEA

S IKEOU spolupracujeme na recyklaci PLA produktů v jejich pevné formě.