Na své cestě nejsme sami. Za podporu a kroky, které děláme, z velké části vděčíme našim partnerům, které Vám touto cestou chceme představit. Jedná se o společnosti a jednotlivce z různých odvětví. To, co nás spojuje, je chuť měnit svět oblečení_m.

Vysoké učení technické v Brně

S Vysokým učením v Brně spolupracujeme na vývoji recyklační technologie.

Technická univerzita v Liberci

Technická univerzita v Liberci nám pomáhá s vývojem NILPLA® látek, jejich testování a vylepšování. 

Frusack

Frusack je společnost zaměřující se na opakovaně použitelné sáčky na potraviny z PLA. Pracujeme na tom, abychom naši recyklační technologii mohli použít pro produkty Frusacku a eliminovali tak odpad.

Green Light

Green Light je jeden z nejkvalitnějších akceleračních programů v České republice, který organizuje Centrum podpory inovací Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. V osmém ročníku tohoto programu se nám podařilo uspět a vybojovali jsme 1. místo v konkurenci 71 projektů.

Nápad roku

Nápad roku je soutěž pro startupy v Čechách a na Slovensku. V jejím 14. ročníku se nám podařilo dostat mezi nejlepších 12 projektů z celkových 142 přihlášených.

POHO 2030

Projekt POHO2030 shromáždil několik udržitelných firem z celého Moravskoslezského kraje a společně se budeme snažit napravit zdejší krajinu značně ovlivněnou těžbou uhlí. Přivedeme tady opět život a vytvoříme zde kulturní a společenské centrum fungující v souladu s principy cirkulární ekonomiky.

Slou Days

Slou Days je jeden z největších festivalů udržitelné módy u nás. V roce 2021 se nám zde podařilo získat cenu S Brand za udržitelnou značku roku.

ReFashion

ReFashion je festival udržitelné módy, na kterém se s námi můžete potkat, vyslechnout si naši přednášku nebo si vyzkoušet naše cirkulární kousky na vlastní kůži.

MSIC

Moravskoslezské inovační centrum pořádá každoročně soutěž pro inovativní start-upy, kterou se nám v roce 2021 podařilo vyhrát. Zároveň jsme také všechny zaměstnance Moravskoslezského inovačního centra oblékli do našeho cirkulárního oblečení.

Václav Holuša

Díky Václavovi jsme správně pojištěni proti všem možným hrozbám.

Moravskoslezský kraj

V roce 2022 jsme získali dotaci v rámci programu Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji.

Díky prostředkům se podařilo vytvořit klíčovou seniorní pozici v našem týmu.

Za dlouhodobou podporu Moravskoslezskému kraji děkujeme!