Hledáte textil pro vaše firemní nebo reklamní oblečení, který je šetrný k životnímu prostředí? V Nilmore® oblečeme udržitelně všechny vaše zaměstnance od administrativních pracovníků až po ty ve výrobě a dáme vám certifikát o tom, kolik emisí jste díky cirkulárními textilu ušetřili. Poradíme s výběrem správného materiálu i vhodného střihu, doladíme všechny doplňky, oblečení vyrobíme a přidáme logo vaší společnosti nebo na něj natiskneme případně vyšijeme cokoliv budete chtít.

V Nilmore® oblékáme firmy udržitelně a na míru!

Udržitelnost

_proč se nechat obléct právě u nás?

Vyrábíme 100% cirkulární oblečení, které má díky cirkularitě nejnižší environmentální dopady na planetu. Jak cirkulární oblečení funguje? Oblečení nám po jeho obnošení vrátíte, my jej plně recyklujeme a vyrobíme z něj nové. Nevzniká tak odpad, šetříme vstupní suroviny a v rámci výrobní a odpadní fáze náš cirkulární textil dosahuje až o 75 % nižší uhlíkové stopy v porovnání s polyesterem a až o 98 % menší potřeby vody v porovnání s bavlnou. Zlepšete díky cirkulárnímu textilu společenskou odpovědnost vaši firmy, vyhovte Zelené dohodě a úspěšně plňte Cíle udržitelného rozvoje.

Oblékáme firmy udržitelně a na míru.

_koho už jsme oblékli?

Rainbow Run 2022

Pro Rainbow Run jsme zajistili výrobu 6 000 cirkulárních triček. Jedná se o největší českou akci, která spojuje běh, hudbu a dobročinnost. Jako jeden z prvních českých festivalů se rozhodli vydat zelenější cestou – omezují obaly, jednorázové plasty a zavádějí cirkulární textil! Kdykoliv po závodě nám účastníci mohou trička vrátit, my je recyklujeme a vyrobíme z nich nové.

MSIC

Zaměstnance Moravskoslezského inovačního centra jsme oblékli do cirkulárních polokošil s logem firmy.

ČSOB

Pobočku ČSOB jsme oblékli do cirkulárních polokošil z našeho inovativního NILPLA® materiálu.

 

Oblečte vaši firmu cirkulárně taky!

Zavolejte nám +420 735 85 85 85, napište email na info@nilmore.com nebo využijte kontaktní formulář níže a vymyslíme, jak spojit síly.