Měníme svět oblečení_m

_o nás

Textilní průmysl je jedním z nejvíce zatěžujících planetu. V Nilmore® jsme se rozhodli této výzvě čelit a po několika letech výzkumu se nám podařilo vyvinout vůbec první cirkulární oblečení na světě.

Oblečení vyrábíme z nového textilního materiálu zvaného cPLA. Tento bio-based materiál je v ostatních odvětvích již dobře známý. Díky nejmodernějším technologiím se nám podařilo toto know-how přenést do světa módy a textilu. Věříme, že cirkularita je jediným řešením skutečné udržitelnosti.

První cirkulární oblečení na světě Nilmore

_cirkularita

Naprostá většina oblečení je spálena nebo končí na skládkách. V Nilmore® nejsme zastánci tohoto systému lineární ekonomiky vyrobit-spotřebovat-vyhodit.

A proto přicházíme s revolučním konceptem cirkulárního oblečení, kdy má zákazník možnost nám naše produkty po době používání vrátit a my je následně recyklujeme do nového, stejně kvalitního vlákna. Z toho poté vyrábíme nové oblečení a celý cyklus začíná od znova. Díky tomu nevzniká žádný odpad a znečištění prostředí.

_udržitelnost

Díky cirkularitě a cPLA materiálu se nám u našich produktů podařilo dosáhnout nejnižších environmentálních dopadů napříč všemi volnočasovými oděvy. Tímto posouváme udržitelnost na novou úroveň. Zásady zodpovědného přístupu praktikujeme ve všech procesech od výroby, přes dopravu až po balení.

Naším cílem je vytvářet skvěle vypadající oblečení, které je vyrobeno etickým způsobem a přinést tak pozitivní změnu oděvního průmyslu. Měníme svět oblečení_m.

Sázíme na minimalismus a jednoduchost

_tým

_kontaktujte nás

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Email:
info@nilmore.com

Telefon:
+420 735 85 85 85

Přihlásit k odběru

Poskytnutím Vaší emailové adresy souhlasíte se Zpracováním a ochranou osobních údajů

NEWSLETTERPřihlaste se k odběru novinek.