Hledáte udržitelný textil pro vaši novou kolekci oblečení? Naše cirkulární materiály mají jedny z nejnižších dopadů na planetu ze všech dostupných materiálů. V Nilmore® vám rádi poradíme s výběrem toho správného materiálu i vhodného střihu, doladíme všechny doplňky, oblečení vyrobíme a přidáme logo vaší značky nebo na něj natiskneme případně vyšijeme cokoliv budete chtít. Obdržíte od nás také certifikát o tom, kolik emisí jste díky cirkulárnímu oblečení ušetřili.

V Nilmore® oblečeme do cirkulárních materiálů i vaše zákazníky!

cirkulární kolekce

_proč vyrobit novou kolekci z našich materiálů?

Vyrábíme 100% cirkulární oblečení, které má díky cirkularitě nejnižší environmentální dopady na planetu. Jak cirkulární oblečení funguje? Oblečení nám po jeho obnošení vrátíte, my jej plně recyklujeme a vyrobíme z něj nové. Nevzniká tak odpad, šetříme vstupní suroviny a v rámci výrobní a odpadní fáze náš cirkulární textil dosahuje až o 75 % nižší uhlíkové stopy v porovnání s polyesterem a až o 98 % menší potřeby vody v porovnání s bavlnou. Zlepšete díky cirkulárnímu textilu společenskou odpovědnost vaši firmy, vyhovte Zelené dohodě a úspěšně plňte Cíle udržitelného rozvoje.

Oblečeme vaše zákazníky udržitelně.

_pro koho jsme už cirkulární kolekci vytvořili?

NeverEnough

Pro NeverEnough vyrábíme cirkulární trička a mikiny.

Loukal

Pro tuto novou českou udržitelnou módní značku vyrábíme cirkulární trikošaty.

NOSENE

NOSENE je jedna z největších udržitelných značek na Slovensku, se kterou jsme ve velmi úzkém kontaktu a vyrábíme pro ně trička a mikiny.

 

Udělejte i vaše nové kolekce cirkulární!

Zavolejte nám +420 735 85 85 85, napište email na info@nilmore.com nebo využijte kontaktní formulář níže a vymyslíme, jak spojit síly.